Esimese veerandaja võitnud Kalev/Cramo sai Himkilt lõpuks korraliku kolaka

Kalev/Cramo - Maccabi Rishon Le Zion
Kalev/Cramo - Maccabi Rishon Le Zion Foto: Tairo Lutter

Kalev/Cramo korvpallimeeskond kohtus täna Ühisliigas tugeva Moskva oblasti Himki meeskonnaga ja kaotas 54:84. Sealjuures esimene veerandaeg võideti 18:15, aga poolajaks haaras initsiatiivi juba Himki ja oli ees 33:28. Kolmandal veerandajal paisutati vahe kiirelt üle 15 punkti ja Kalevil võimalusi mängu tagasi tulla enam ei tekkinud.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli Rain Veideman 11 punktiga, Josh Boone kogus 9 punkti ja 15 lauapalli. Himkile tõi Aleksei Šved 18, Paul Davis 15 ja Petteri Koponen 14 punkti. Turniiritabelis hoiab Kalev kahe võidu ja kolme kaotusega 11. kohta.

Mängu käik:

Tere päevast! Himki ja Kalev/Cramo kohtumine on õige pea algamas.

Algkoosseisud: Himki: Petteri Koponen, Egor Vjaltsev, Sergei Monja, Tyler Honeycutt, Paul Davis. Kalev: Sten Sokk, Brandis Raley-Ross, Gregor Arbet, Marco Killingsworth, Josh Boone.

0:4

Mäng algas ja Kalev läheb 4:0 juhtima.

7:4

Monja ja Davis viivad omakorda Himki ette.

9:7

Honeycutt korvi alt.

15:13

Killingsworth ja Rain Veideman hoiavad Kalev/Cramot mängus.

15:18

Veideman viib Kalevi ette! Veerandaja lõpuni pisut üle ühe minuti.

15:18

Esimene veerandaeg läbi. Sokk on Kalevile toonud 7 ja Veideman 5 punkti.

24:24

Himki saab korraks nelja punktiga ette, aga Killingsworth viigistab.

31:31

Arbet vastab Himki vahespurdile. Teise veerandaja lõpuni 4 minutit.

37:35

Himki taas kahega peal.

43:38

Esimene poolaeg läbi.

43:38

Veideman on Kalevile toonud 8 punkti, Boone ja Sokk on 7 punkti peal. Himki resultatiivseim on Paul Davis 10 punktiga.

43:38

Kalev võitis laua 19:14, aga pallikaotusi tehti koguni 12.

43:38

Teine poolaeg algas.

52:39

Himki on mängu dikteerima asunud.

58:44

Kolm minutit kolmanda veerandaja lõpuni, Himki on 58:44 ees.

64:44

Kolmas veerandaeg läbi.

71:47

Kalevi rünnak on kinni kiilunud ja nüüd tuleb juba hoolitseda selle eest, et rohkem kui 30 punktiga tappa ei saadaks.

71:47

Mängu lõpuni kuus minutit.

84:52

Aleksei Šved paisutabki vahe üle 30 punkti.

84:54

Mäng läbi.

84:54

Kalevi resultatiivseim oli lõpuks 11 punktiga Rain Veideman.

Kalev/Cramo on saanud tänavu Ühisliigas kaks võitu ja kolm kaotust, mis annab neile tabelis 11. koha. Neli kohtumist võitnud ja kaks kaotanud Himki on tabelis kuues. Viimati jäi Kalev 67:100 alla Moskva CSKA-le ning kaotas seejärel eurosarjas valusast viimase sekundi kaugviskest ka 78:80 Bulgaaria Lukoil Akademikule. Himki pidi aga Ühisliigas viimati tunnistama Nižni Novgorodi nappi 93:92 paremust.

Meeskonna suurim korvikütt on keskmiselt 16,3 punktiga Tyrese Rice, kes on lisaks andnud ka keskmiselt mängus 6,3 korvisöötu. Lauavõitluses on keskmiselt 6,8 lauapalliga võimutsenud James Augustine.