«Me elame kurjas maailmas,» selgitas Fury oma nägemust. «Saatan tunneb end praegu väga-väga kindlalt ja ma usun, et lõpp on lähedal. Piibel ütleb mulle, et lõpp on lähedal. Maailm ütleb mulle, et lõpp on lähedal. Usun, et lõpuni on jäänud veel vaid paar nappi aastat. See, kuidas me planeeti kuritarvitame, Lähis-Idas sõda peame, näljahädad, maavärinad, looduskatastroofid, kõik see, millest räägiti 2000 aasta eest. Prohvetlikud ettekuulutused. Nüüd saab kõik tõeks…» kirjeldas Fury.
Ka vastasseisule Klitškoga leidis ta vaste Piiblist. «Koljat oli meister, alistamatu koletis, aga siis tuli Taavet – laps, kes uskus jumalasse. Ja ta sai Koljatist jagu. Jumal andis talle selleks jõu. Headus võidab alati kurjus, tõde tõuseb ja vale vaob. Minu ja Klitškoga on samamoodi,» sõnas Fury, minnes seejärel väidetega eriti hoogu.
«Kui ausalt öelda, siis tean, et Klitško on saatanakummardaja. Nende ring on suur, nad tegelevad võlutrikkide ja muu sellisega. Võite YouTube’i lahti võtta ja vaadata, kuidas nad võlukunsti teevad. Kõik rokkstaarid ja kuulsused – on laialt teada, et nad kuuluvad saatanakummardajate sekti. Kuidas saab mees, kes teeb kurja ja kummardab Saatanat, alistada mehe, kes tahab kuulutada headust ja teha head?» esitas Fury küsimuse.
«Võib-olla üritab keegi mind nüüd salaja tappa.»
«Seda lihtsalt ei juhtu. Ta ei saa mind võita. Nüüd, kui ma tean, et ta on saatanakummardaja, pole see võimalik. Jumal ei luba tal mind alistada. Olen selles peaaegu tuhat protsenti kindel,» jätkas Fury. «Talle lähevad korda vaid raha ja võim ning kõige enda valduses hoidmine. Võib-olla tuleb mul selle jutu peale probleeme – võib-olla üritab keegi mind nüüd salaja tappa. Nad on mõjuvõimsad inimesed. Aga see, kes levitab kurja, ei võida kunagi.»