U21 koondis teenis raskes mängus võidu San Marino üle

Eesti U21 jalgpallikoondise mängijad.
Eesti U21 jalgpallikoondise mängijad. Foto: Liis Treimann

Eesti U21 jalgpallikoondis teenis täna EM-valikmängus raske 2:1 võidu San Marino üle.

Kohtumise skoori avas 26. minutil Mattias Käit, kuid kaks minutit hiljem eemaldati mängust German Šlein. Eesti võitis siiski poolaja 1:0. ning kohe teise poolaja alguses, 48. minutil, viis Pavel Marin Eesti 2:0 juhtima. Kaks minutit hiljem oli resultatiivne ka San Marino ning seis tablool näitas Eesti kasuks 2:1, vahendas jalgpall.ee.

Väljakuperemehed said väravast indu juurde ja Eesti koondise väravavaht Kristjan Tamme pidi seejärel Eestit paar korda halvimast päästma. Ootamatult pingeliseks kujunenud kohtumine lõppes siiski Eesti 2:1 võiduga.