Wolfsburg näitas võimu ja purustas Bremeni Werderi

Laura Kalam
Wolfsburg
Wolfsburg Foto: SCANPIX

Tänavust hooaega oodatust ehk veidi kehvemini alustanud Wolfsburg sai võidulainele ja alistas kodus Bremeni Werderi 6:0.

Mullu Bayerni lähimaks ohustajaks olnud Wolfsburg on tänavu esimesest tosinast mängust võitnud vaid pooled ja jääb Bayernist juba rohkem kui kümne punkti kaugusele, vahendab Soccernet.ee.

Kuigi Bremeni Werder alustas kohtumist 11. minutil Alejandro Galvezi poolt löödud omaväravaga, suudeti võõrustajatega sammu pidada. Vahetult enne poolajavilet rõõmustas Max Kruse Wolfsburg fänne aga teise tabamusega.

Teisel poolajal Wolfsburg enam armu ei andnud ning vastastele löödi neli vastuseta väravat  (56. Vierinha, 67. Joshua Guilavogui, 78. Bas Dost, 87. Max Kruse).