Pärast dramaatlilist võitu võib Augsburg saada vastaseks tippmeeskonna

Ragnar Klavan (paremal) FC Augsburgi särgis.
Ragnar Klavan (paremal) FC Augsburgi särgis. Foto: SCANPIX

JALGPALL. Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburg hakkab hooaja ebakindla alguse järel sisse saama aina paremat hoogu. Klubi ajaloos esimest korda eurosarjas mängiv meeskond suutis Euroopa liiga alagrupiturniiri viimases voorus end raskes seisus kokku võtta ja grupist edasi murda; järgmisena võib vastu tulla juba mõni jalgpallimaailma absoluutne suurnimi.

Augsburg vajas neljapäeva hilisõhtul Belgradis kohaliku Partizani üle kaheväravalist võitu. Juba 11. minutil kaotusseisu jäänud sakslastele tõi vajaliku 3:1 võidu ründaja Raul Bobadilla tabamus 89. minutil. Kokku lõi Bobadilla alagrupiturniiril kuus väravat ja sellega jagab ta praegu Aritz Aduriziga Euroopa liiga tänavuse hooaja suurimate väravaküttide edetabelis esikohta.