Viimsile kaotanud Audentese peatreener: vähemalt said teisel poolajal kõik mängida

Käsipall

FOTO: Marko Saarm

Eesti meeste käsipallimeistrivõistlustel sai HC Viimsi/Tööriistamarket kodus 40:24 (20:13) jagu Audentes SK-st. Võitjate peatreener Ain Pinnonen tunnistas, et võit tuli veenvalt, kaotajate juhendaja Martin Noodla nägi omakorda allajäämises positiivseid ilminguid.

«Avaringis saime Audentesest jagu vaid kolme väravaga, seega oleme vahepeal teinud edasimineku. Siiski olime esimesed 20 minutit hädas. Seejärel hakkas kaitse pidama, mis tõi meile kiirrünnakuid. Pingutasime rohkem ning sundisime vastase eksima. Teine poolaeg oli juba võidu vormistamine,» rääkis Pinnonen.

Audentese juhendaja Noodla tunnistas, et kaotuse põhjuseks oli vaimne allajäämine. «Esimesed 20 minutit tegutsesime korralikult, kuid siis kukkusime ära. Viimsi tõstis kaitset, pakkudes meile individuaalseid lahendusi, kuid me ei kasutanud neid ära. Lagunesime vaimselt ja tegime palju tehnilist praaki. Positiivne oli aga see, et teisel poolajal said kõik mängida ning õppida,» ütles Noodla.

Tabeliseis: Põlva Serviti 20 (11-st mängust), HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 20 (11), Viljandi HC 14 (11), HC Viimsi/Tööriistamarket 12 (12), Aruküla SK 9 (12), Audentes SK 3 (12), SK Tapa 2 (11) punkti. 

Tagasi üles