Fotod: FC Barcelona krooniti klubide MMi võitjaks

Tänavuseks jalgpalli klubide MMi võitjaks krooniti kevadine Meistrite liiga võitja FC Barcelona, kes alistas Yokohamas peetud finaalis 3:0 Lõuna-Ameerika parima tiimi River Plate’i.

Barcelona asus kohtumist juhima 36. minutil, kui mänguskoori avas Lionel Messi. Teisel poolajal oli kahel korral täpne Luis Suarez (49. ja 68. minutil).

Käimasoleval kalendriaastal oli see Barcelona jaoks viiendaks tiitliks: Hispaania liiga, Hispaania karikas, Meistrite liiga, Euroopa superkarikas ja klubide MM. Võitmata on jäänud vaid Hispaania superkarikas.

Barcelonale oli see klubide MMil kolmandaks tiitliks. Eelnevalt on nad võidukad olnud 2009. ja 2011. aastal.