Superlõpp tõi Eestile võidu lätlaste üle

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: SCANPIX

Eesti ja Läti U-19 jalgpallikoondised pidasid enne jõule EJL-i jalgpallihallis sõprusmängu, mille lõpuminutitel kodumeeskond 2:1 võiduga endale kallutas.

Kuigi lõunanaabrid läksid ilusast kauglöögist 35. minutil juhtima, siis enne poolaja lõppu leidis nurgalöögist tulnud tsenderdus Pärnu Linnameeskonna keskkaitsja Magnus Villota, kes seisu viigistas, vahendas Soccernet.ee.

Juba tundus, et mäng liigubki viigisadamasse ja enne lõppu jäid eestlased Läti survega hätta. Sellest tuldi aga välja ja mõned minutid enne 90 minuti täitumist võeti ise rünnakulaviin üles ja ilusa kombinatsiooni järel pääses Randy Padar Läti puurilukuga silmitsi. Kuigi tema löök tõrjuti, siis pall põrkas ideaalselt ette Erik Sorgale, kes selle tühja väravasse sai lükata.