R, 2.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Suur galerii: Spordikuulsuste jõuluturniiri võitsid jalgpallurid Lindpere ja Piiroja

Suur galerii: Spordikuulsuste jõuluturniiri võitsid jalgpallurid Lindpere ja Piiroja
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Täna toimus Pärnu spordihallis traditsiooniline heategevuslik spordikuulsuste jõuluturniir, kus sai näha võistlemas eesti eri alade tippsportlasi. Pärnus toimus võistlus esimest korda.

Kuuest lõbusast mõõduvõtmisest, milles osales kaheksa paarisvõistkonda, tulid tänavu võiduga välja jalgpallurid Raio Piiroja ja Joel Lindpere.

Peale jalgpallurite olid võistlustules sõudjad Jüri Jaanson ja Tõnu Endrekson, korvpallurid Rannar Raap ja Kiur Akenpärg, ujujad Martti Aljand ja Pjotr Degtjarjov, raskejõustiklased Raigo Kuusnõmm ja Margus Silbaum, motokrossi sõitjad Gert Krestinov ja Priit Rätsep, vormelisõitjad Ralf Aron ja Martin Rump ning Kaarel Nurmsalu ja Alik Tseiko.

Spordialadeks, milles tänavu jõudu katsuti, olid joonejooks, sõudeergomeetril sõudmine, Wendre tekiheide, raskuse (õllekasti) hoidmine, rippumine ja võrkpalliga korvpallivisked.

Samuti peeti jõuluturniiril maha sajandi matš sõudeergomeetritel, kus kettaheitjad Gerd Kanter ja Märt Israel jäid napilt alla sõudjatele Allar Rajale ja Tõnu Endreksonile.

Pärnus toimunud jõuluturniiri peakohtunik oli sõudja Allar Raja.

Lõbusal sporditurniiril sai näha fitnessi maailmameistri Oleg Anissimov etteastet. Üritust juhtis kulturist Ott Kiivikas.

Spordikuulsuste jõuluturniiri korraldatakse 2005. aastast jõulude ajal Eesti spordihallides.

Märksõnad
Tagasi üles