Piiroja värav aitas Fredrikstadi üleminekumängus suure võiduni

Raio Piiroja Fredrikstadi särgis.
Raio Piiroja Fredrikstadi särgis. Foto: Fredrikstad

Raio Piiroja koduklubi alistas Norra jalgpallimeistrivõistluste üleminekumängus võõral väljakul 4:1 Aleksandr Dmitrijevi tööandja Hönefossi.

Võitjate poolel oli täpne ka Piiroja, kes lõi kohtumise kuuendal minutil matši esimese värava. Fredrikstad alustas üldse kohtumist hästi, kuna skoori tehti veel 16. ja 19. minutil.

Piiroja tegi võitjate poolel kaasa terve kohtumise, Dmitrijev tuli Hönefossi poolel väljakule 73. minutil.

Korduskohtumine peetakse 25. novembril Fredrikstadi koduväljakul. Selle paari võitja pääseb tulevaks hooajaks Norra kõrgliigasse ning kaotaja langeb esiliigasse.

Videot Piiroja tänases väravast saab näha siit.