Iversonilt Türgi liiga debüütmängus vaid kaks punkti

Oliver Lomp
Allen Iverson Besiktase särgis.
Allen Iverson Besiktase särgis. Foto: SCANPIX

Endine korvpalliliiga NBA superstaar Allen Iverson tegi oma debüüdi Türgi liigas, visates oma uue kodumeeskonna Besiktas Cola Turka eest vaid kaks punkti, kui 67:74 jäädi alla valitsevale meistrile Fenerbache Ülkerile.

Iverson eksis avaveerandil kõigil kolmel viskel ning võeti kiirelt pingile istuma. Teisel poolajal sai ameeriklane veel veidi mänguaega ning suutis kolmandal veerandil ka oma punktiarve avada, kirutab ERR Sport.

Oma debüüdi uue klubi eest tegi Iverson teisipäeval ULEBi karikasarjas, kui viskas kaotusmängus Hemofarm Sada vastu 15 silma.