U19 koondis viigistas Soomega

Eesti U19 jalgpallikoondis.
Eesti U19 jalgpallikoondis. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Peterburgis jätkuval Granatkini Memoriaalil kohtus Eesti U19 jalgpallikoondis oma kolmandas mängus täna Soomega.

31. minutil tõrjus Karl Andre Vallner penalti, 76. minutil lõi Erik Sorga aga värava, viies Eesti 1:0 juhtima, kuid kohe tuli ka viik, vahendas jalgpall.ee.

Nüüd juhib B-alagrupis 6 punktiga Venemaa, Soomel, kes võitis vahepeal ka Kasahstani 1:0 on 5 punkti, Moldoval ja Eestil 2 ning Kasahstanil 0 punkti.

Viimane alagrupikohtumine peetakse reedel kell 11:00 Kasahstani vastu. Turniiril osalevad 1998. ja hiljem sündinud jalgpallurid, seega on mängus Eesti U19 koondis. Riikides, kus hooaeg kestab sügisest kevadeni, nimetatakse seda koondist U18.