P, 29.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Noorte võim: parimateks maletajateks valiti Ottomar Ladva ja Mai Narva

Postimees Sport
Noorte võim: parimateks maletajateks valiti Ottomar Ladva ja Mai Narva
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pildil vasakult: 2015. aasta maletreener Hendrik Olde, aasta neiu Margareth Olde, aasta naismaletaja Mai Narva ja aasta noormees ja meesmaletaja Ottomar Ladva
Pildil vasakult: 2015. aasta maletreener Hendrik Olde, aasta neiu Margareth Olde, aasta naismaletaja Mai Narva ja aasta noormees ja meesmaletaja Ottomar Ladva Foto: Joosep Martinson

Eile, 7. jaanuaril kuulutati Paul Kerese 100.sünniaastapäeva pidulikul vastuvõtul välja 2015. aasta parimad Eesti males. Nii aasta noormehe kui aasta meesmaletaja tiitli pälvis Ottomar Ladva. Aasta naismaletajaks kuulutati Mai Narva. Aasta malesündmuseks valiti FIDE  otsus nimetada 2016. aasta Paul Kerese aastaks.

Eesti male parimad selgusid kolme erineva hääletajate grupi tulemuste liitmisel. Eesti Maleliidu kodulehel said valida parimaid kõik malehuvilised. Lisaks valisid parimaid 46 Eeesti Maleliidu (EML) liikmesklubi ja EML-i juhatus koos nõukoguga.

Paul Kerese Malemajas toimunud vastuvõtul  andsid aasta parimatele auhinnad üle EML-i president Andrei Korobeinik ja Euroopa Parlamendi liige Urmas Paet.

Märksõnad
Tagasi üles