Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Evelyn Sepp: EOK Täitevkomitee on silmakirjalik, omamehelik, ebaeetiline

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Evelyn Sepp. | FOTO: Viktor Burkivski

Endine Eesti Ujumisliidu president Evelyn Sepp kritiseeris Facebookis teravalt Eesti Olümpiakomitee Täitevkomiteed.

«Kindlalt kõige gerontiseerunum või stagneerunud oragisatsioon EV-s on Eesti Olümpiakomitee Täitevkomitee. Tegu on sellise organiga, kes kannab jõuliselt ja vähimagi häbitundeta nõukogude käigistavat hingust. Poliitbüroo kogu oma groteskis. Silmakirjalik, omamehelik, ebaeetilne. Sport, ahh see kah veel, on lihtsalt dekoratsioon, millest on parem lasta end mitte segada. Võimetus kõnetada ühiskonda, olla eeskujuks, rääkida väärtustest, neid ise järgida ja edendada, no tõesti. Nii kaugel ei ole spordi juhtimine spordist ammu juba olnud kui viimased 4 aastat,» kritiseeris Sepp.

«Samm sammu haaval on end sulgetud, mängitud end nurka või millekski iseenesest. Ma ei tea, kuidas seda kokkuvõtvalt öelda EOK omanikele - vot see on koht, kus tuleb end kehtestada ja anda sport sportlastele tagasi. Ei ole nii, et vaja on parteilast, et vaja on potentsiaalset korruptanti, või omakasuga kauplejat et alaliidul hästi läheks. Läbipaistvust ning õiglasi ja ausaid põhimõtteid on vaja. Väärtusi seega. Tänase jätkumine on täpselt nii lühinägelik ja viljatu tee kui kogu Seli selitamissaaga on tõestanud. See on täiesti tüüpiline olukord ja kui panna torusse sisse taas ikka samad vorsti kompoenendid nagu seda mõni aasta tagasi tehti, tuleb teisest otsast välja täpselt sama vorst. Võid kindel olla! Ka EOK presidendivalimiste toomine aprilliks oli täiesti tarbetu poliititehnoloogilne samm. Muud ma ei oska selle taga küll näha kui katset see koht taas mõnele kindlalt kontrollitud toiduahela «omamehele» mängida. Aga eks aeg näitab.»

Kindlalt kõige gerontiseerunum või stagneerunud oragisatsioon EV-s on Eesti Olümpiakomitee Täitevkomitee. Tegu on...

Posted by Evelyn Sepp on Saturday, January 16, 2016
Tagasi üles