Tšehhi klubi küttis Kalev/Cramole korraliku sauna

Kalev/Cramo meeskond.
Kalev/Cramo meeskond. Foto: Tairo Lutter

Korvpalli Ühisliigas sai Kalev/Cramo neljanda järjestikuse kaotuse, kui kodusaalis tunnistati numbritega 70:99 Tšehhi klubi Nymburki paremust.

Kohati oli vahe juba ligi 40 punkti, kuid lõpu eel suutis Kalev seisu veidi parandada. Mario Delaš viskas kalevlaste parimana 17 punkti. Rain Veidemani ja Rolands Freimanise arvele jäi 12 silma.

6:10

Esimese viie minuti jooksul on mõlemad meeskonnad saanud palju punkte vabavisetest

8:12

Welsch toob korvi alt kaks punkti

8:12

Kalevi poolel tuleb esmakordselt platsile värskeim täiendus Morris Curry.

13:15

Veidemani kolmene vähendab vahet ja Curry leiab efektse sööduga järgmisel rünnakul Freimanise

15:19

Kalev ei lase Nymburki eest ära, kuid viigini ka ei jõua

16:23

Veidemani raske vise läheb täiesti mööda ja Kalev kaotab esimese veerandaja seitsme punktiga.

Kohtumine on lõppenud Kalevi kindla kaotusega

Enne mängu: Kalev/Cramo ja Nymburk kohtusid oktoobri alguses Tšehhis ja siis jäi kindlalt peale kodumeeskond tulemusega 79:65. Turniiritabelis ollakse 9 võidu ja 6 kaotusega 7. kohal, Kalev/Cramo on 4 võidu ja 10 kaotusega eelviimane.

Võrreldes oktoobrikuise mänguga on Kalev/Cramost lahkunud Josh Boone, Brandis Raley-Ross ja Marco Killingsworth, asemele on tulnud Mario Delaš ja täna klubi eest debüüdi tegev mängujuht Morris Curry.