Eesti U21 jalgpallikoondis sai Läti üle magusa võidu

Eesti U21 jalgpallikoondis.
Eesti U21 jalgpallikoondis. Foto: Tairo Lutter

Eesti U21 alustas täna Venemaal Peterburis Kubok Sodružestva turniiri ja avamängus võideti Lätit 2:1. Üheksandal minutil viis Kevin Kauber Eesti juhtima, kuid 17. minutil Davis Ikaunieks viigistas. Mängu eelviimasel minutil õnnestus Martin Reimi hoolealustel Jan Kokla värava toel siiski magus võit võtta.

Kaheksa meeskonna osavõtul toimuval turniiril saab U21 koondis neli tugevat kohtumist. Ülehomme on Eesti vastaseks Tadžikistan ning neljapäeval Venemaa. Laupäeval, 23. jaanuaril ootab Eesti noortekoondist ees kohamäng.

Eesti tänane algkoosseis: 1 - Richard Aland, 5 - Hindrek Ojamaa, 6 - Märten Kuusk, 7 - Pavel Marin, 8 - Mihkel Ainsalu, 9 - Robert Kirss, 10 - Kevin Kauber, 15 - Kevin Aloe, 16 - Vlasii Sinjavski, 19 - Jan Kokla, 22 - Madis Vihmann.

Vahetuses: 2 - Andre Paju, 3 - Gerdo Juhkam, 4 - Vladimir Avilov, 11 - Joseph Saliste, 12 - Magnus Karofeld, 13 - German Šlein, 14 - Martin Mägi, 17 - Martin Miller, 18 - Rasmus Peetson, 20 - Andre Järva, 21 - Mark OliverRoosnupp.