Viimsi sai Audentese üle üheväravalise võidu

Käsipall

FOTO: Marko Saarm

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste kolmanda ringi kolmanda vooru esimeses kohtumises sai HC Viimsi/Tööriistamarket võõrsil 31:30 (20:15) jagu Audentes SK-st.

Võitjate resultatiivseimad mängijad olid Rail Ageni 8 ja Aleksander Oganezov 6 tabamusega. Kaotajate suurimateks skooritegijateks osutusid Karl Toom 9 ning Otto Karl Kont ja Rainer Kelk 5 väravaga.

Viimsi/Tööriistamarketi peatreener Ain Pinnonen: «Juba enne mängu ütlesin, et Audentest ei tohi alahinnata. Nad olidki head, aga me polnud valmis selleks, et vastane nii südikalt tegutseb. Seekord Toom neil kümmet väravat täis ei visanud, mis näitab, et nad olid kogu meeskonnana tublid. Meil oli häid momente, ent enamuse ajast tegutsesime kehvalt ja olime kaitses pehmed. Kõigil oli tunne, et küll see võit ära tuleb, kuid nii lihtsalt ei anta midagi. Meie poolt kokkuvõttes kaootiline ja kole mäng.»

Audentese juhendaja Martin Noodla: «Meil oli võimalus ka võita, kuid see jäi nooruse, lohakuse ja tehniliste vigade taha. Jõudsime Viimsile mitmel korral järele, kuid siis puterdasime poolkiired ära või jäime hätta realiseerimisega. Meie suurimaks probleemiks on olnud see, et ülekaalus kiiresse minnes visatakse hoopis meile lõpuks ära ehk me ei leia kõrge tempo pealt häid lahendusi. Siiski olid poisid seekord tublid ja võitlesid kõvasti.»

Tabeliseis:

  1. Põlva Serviti 24 punkti (14st mängust)
  2. HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 22 p (13)
  3. Viljandi HC 18 p (14)
  4. HC Viimsi/Tööriistamarket 16 p (15)
  5. Aruküla SK 11 p (14)
  6. SK Tapa 4 p (14)
  7. Audentes SK 3 p (14)
Tagasi üles