Aasta kõige põnevam poksiduell leiab aset Müncheni Bayerni koduareenil

Vladimir Klitško (vasakul) ja Tyson Fury.

FOTO: SCANPIX

Sel aastal lähevad poksiringis taas vastamisi üliraskekaalu suured staarid Tyson Fury ja Vladimir Klitško. Eelmise aasta novembris teenis üllatuslikult võidu Fury ja nüüd on ees ootamas kordusmatš. Viimaste teadete kohaselt kohtuvad mehed 7. mail Müncheni Bayerni jalgpalliklubi koduareenil.

Esialgu lootsid britid, et duell toimub Wembley staadionil, kuid nüüdseks on asjaolud muutunud. Vastavalt varasemalt sõlmitud lepingule toimub kordusmatš kohas, kus ta on majanduslikult kõige tulusam. Praeguse seisuga on kõige mõtekam pidada matš Saksamaal, kirjutab Daily Star.

Esialgu kaaluti ka Düsseldorfi ESPIRIT Arenat, kus mehed kohtusid omavahel esimesel korral, kuid praeguseks on ka see variant ära langenud. Seega toimub praeguse seisuga Fury ja Klitško teine vastasseis 7. mail 75 000 inimest mahutaval Allianz Arenal.

Taas on ringi tulemas ka nädalavahetusel kolme ja poole aasta pikkuse võistluspausi lõpetanud David Haye. Haye peab järgmise matši 21. mail Londonis, tema vastane pole praeguseks veel selgunud.

Tagasi üles