Klavani juhitud kaitseliin hoidis taas Augsburgi värava puhtana

Ragnar Klavan (paremal) FC Augsburgi särgis.
Ragnar Klavan (paremal) FC Augsburgi särgis. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Saksamaa kõrgliigas tegi Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg koduväljakul 0:0 viigi Frankfurdi Eintrachtiga. Klavan viibis tavapäraselt väljakul kõik 90 minutit.

Augsburg püsib koduliigas juba seitse mängu järjest kaotuseta, seejuures on neist seitsmest kohtumisest koguni kuues enda värav puhtana hoitud. Tabelisse on Augsburg kogunud 19 vooruga 21 punkti, mis annab neile 12. koha.

Vooru kõige väravaterohkemas mängus tegid Bremeni Werder ja Berliini Hertha 3:3 viigi, Dortmundi Borussia alistas tänu Pierre-Emerick Aubameyangi kahele viimase veerandtunni sees löödud väravale kodus 2:0 Ingolstadti. Schalke oli võõrsil samuti 2:0 parem Darmstadtist, Leverkuseni Bayer alistas kodus 3:0 Hannoveri.