Eesti saalihokikoondis kaotas MMil Rootsile 1:21

Eesti saalihokikoondis (sinises) MMi mängus Rootsi vastu.
Eesti saalihokikoondis (sinises) MMi mängus Rootsi vastu. Foto: Eesti Saalihoki Liit

Eesti saalihokikoondis kaotas täna Helsingis alanud MM-finaalturniiri avakohtumises kuuekordsele maailmameistrile Rootsile 1:21 (0:6, 1:8, 0:7).

Eesti meeskond suutis kuuekordsele maailmameistrile osutada vastupanu mängu esimesed 12 minutit. Peale seda läks Rootsi meeskond oma teed.

Meie meeskonna ainukese värava viskas Oskar Salm ja sööduandja oli Patrik Markus.

Pühapäeval kell 14.00 peab Eesti meeskond üliolulise mängu Saksamaaga. Tõenäoliselt lunastab selle mängu võitja pääsu veerandfinaali. Alagrupi neljas võistkond- Austraalia peaks prognooside kohaselt olema autsaider.