Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Lumetorm nurjas Mandri uue tiimi koosoleku

Rene Mandri FOTO: Erakogu

Kolmapäeval toimuma pidanud Rene Mandri uue meeskonna Endura Racingu koosolek, sest Edinburghi lennujaam, kuhu enamik jalgrattureid maanduma pidi, oli lumetormi tõttu suletud.

Tegelikult ei piirdunud Mandri seiklused ainult sellega, et ta niisama Genfi lennujaamas passis. «Tulin autoga Rootsist Prantsusmaale. 28 novembri õhtul läksin Tallinnas Stockholmi sõitvale laevale ja järgmise päeva hommikul hakkasin lõuna suunas liikuma,» kirjutab Mandri oma blogis.

«Tavaliselt läbin ma seda maad 21 tundi, aga seekord läks ikka kõvasti rohkem. Rootsi möödus veel enam-vähem, aga Taanis ja Saksamaal olid kiirteed kohati paksu lume all. Sain viis korda ummikutes istuda, sõidukiirus oli tihtipeale 70-90 km/h. Reis venis ikka väga pikaks. Kõige tipuks avastasin enne Prantsusmaale jõudmist, et olin korteri võtmed maha unustanud. Suundusin siis otse Genfi, kus nagunii pidanuksin järgmisel päeval lennukile minema. Seda lennureisi lõpuks ei toimunud.

Sain oma korteri võtmed ka kätte ja ootan Prantsusmaal St. Etiennis uut kutset klubi esimesele kogunemisele. Ilm on siin ratturi jaoks kehv – lumi on maas ja õues paar kraadi külma. Õnneks on teedele piisavalt soola pandud ja hästi riietudes on võimalik mõned tunnid isegi sõita.

Tegin ka novembrikuu kokkuvõtte ära. Tänavu tuli üldfüüsilise tunde rohkem kui eelvevatel aastatel, aga kogumaht jäi samaks. Treeningpäevi 23, puhkepäevi 7, rattakilomeetreid 1024, koguaeg 75 h. Sinna sekka kuuluvad ka jooksmine, suusatamine, jõusaal, spinning ja rattasõidud.»

Tagasi üles
Back