Saalihokikoondis kaotas MMil karistusvisetega Tšehhile

Eesti koondist esindavad väliseestlased Henrik (vasakul) ja Kristian Talme.
Eesti koondist esindavad väliseestlased Henrik (vasakul) ja Kristian Talme. Foto: Eesti Saalihokiliit

Eesti saalihokikoondis pidi Soomes peetava MMi veerandfinaalis karistusvisete järel tunnistama 2004. aasta MM-hõbeda Tšehhi paremust.

Eesti asus kohtumist juhtima juba 26. sekundil, kui täpne oli Henrik Talme. Tšehhide viigivärava viskas teisel kolmandikul Milan Galcar. Viimasel kolmandikul viis Patrik Markus Eesti taas juhtima, ent Tomas Sladky viigistas.

Lisaajal ühtegi väravat ei löödud ja seetõttu selgitati võitja karistusvisetega, kus tšehhid olid 4:1 paremad.

Esmalt oli Henrik Talme täpne, kuid seejärel eksisid nii Kristian Talme kui Rein Kivi. Tšehhidele tagas võidu Thomas Chrapeki karistusvise.

Tšehhi on 2004. aasta MM-hõbe, lisaks on nad kolmel korral saanud 4. koha.