Zopp sai koduse turniiri finaalis kindla võidu

Jürgen Zopp
Jürgen Zopp Foto: Liis Treimann

Tänavu oma karjääri parima hooaja teinud ja meeste tennise maailma edetabelis 224. kohale tõusnud Jürgen Zoppile kodusel Masters turniiril vastast ei leidunud.

Alagrupiturniiril kolme mängu peale vaid üheksa geimi kaotanud Zoppile osutus turniiril suurimat vastupanu Eesti teine number Vladimir Ivanov, kellest Zopp sai eilses poolfinaalis jagu 6:4, 6:3.

Tänases finaalis alistas Zopp vähem kui tunniga Daniil Proskura 6:0, 6:1 ehk siis Proskura võitis geimi vähem kui alagrupiturniiril – seal olid tema kaotusnumbrid 2:6, 0:6.