Steinbergi klubi kaotas kuulsale Panathinaikosele

Sander Steinberg rünnakul.
Sander Steinberg rünnakul. Foto: volleyball.gr

Sander Steinbergi koduklubi Saloniki PAOK kaotas Kreeka võrkpalliliiga liidrite duellis võõrsil Meistrite liigas osalevale Ateena Panathinaikosele 1:3 (-20, -20, 30, -20).

Tosin punkti toonud Steinberg lõi 23 tõstest maha 8 ning lisas 2 blokki ja 2 ässa. «Meie servivastuvõtt lonkas ja seetõttu kannatas tõste kiirus. Vastastel oli kõrge blokk ees ja nad mängisid head kaitset. Mul polnud ka parim päev,» lausus terve mängu kaasa teinud Steinberg.

Pavel Kružajevi tööandja Saloniki Epikuros kaotas kodus teisele sama linna klubile Iraklisele 1:3 (-20, -22, 24, -19).

Kolmes esimeses geimis põhikoosseisu kuulunud ja kolmandas geimis mängu lõpuni välja vahetatud Kružajev tõi 10 punkti. Narvast pärit diagonaalründaja lõi 22 pallist maha 8 ning lisas 1 bloki ja 1 ässa.

PAOK ja Panathinaikos jagavad 17 punktiga esikohta, Epikuros langes eelviimasele 11. positsioonile.