Vaštšuki koduklubi kaotas Inglismaal kolmandale meeskonnale

Bogdan Vaštšuk.
Bogdan Vaštšuk. Foto: Tairo Lutter

Farnborough ja 90 minutit mänginud Eesti jalgpallur Bogdan Vaštšuk jäid 3:1 alla tabelis kolmandal real paiknevale Hampton & Richmond Borough'le.

Tugevuselt Inglismaa seitsmendas liigas palliv Farnborough jäi 17. minutil 1:0 kaotusseisu, kui Nicke Kabamba realiseeris 11 meetri karistuslöögi. 74. minutil suudeti viigistada, kuid Hampton läks kaks minutit hiljem kohtumist taas juhtima. Hamptoni kangelaseks tõusnud Kabamba sahistas võrku ka teist korda ning mängu lõppskoor jäi 3:1, kirjutas Soccernet.ee.

90 minutit mänginud Vaštšukil oli hea võimalus teise poolaja alguses mänguseis viigistada, kuid tema löök ebaõnnestus ning väravavahil polnud probleeme, et see püüda.