Rock murdis viimase veerandajaga Tarva vastupanu

Tartu Rocki peatreener Gert Kullamäe mängijatesse võitlusvaimu süstimas.
Tartu Rocki peatreener Gert Kullamäe mängijatesse võitlusvaimu süstimas. Foto: Margus Ansu

Korvpalli Eesti meistriliigas alistas Tartu Rock tugeva neljanda veerandaja toel võõrsil 89:75 Rakvere Tarva. Poolaja võitis Tarvas veel punktiga ning kolmanda veerandaja järel oli Rock ees kõigest 63:60, ent viimane veerandaeg võideti tulemusega 26:15.

Rockile tõid nii Tanel Sokk kui ka Gert Dorbek 16 punkti, Janar Talts lisas 15 ja Brian Harper 14 punkti, Evaldas Zabase arvele jäi 12 punkti. Tarvale tõi Brandon Goode 18 punkti, Reinis Strupovics lisas 14 ja Roberts Stumbris 12 punkti.

Turniiritabelis on Rock 19 võidu ja nelja kaotusega teisel kohal, liider on jätkuvalt täiseduga Kalev/Cramo. Tarvas on kogunud 7 võitu ja 11 kaotust, mis annab tabelis viienda koha. Sama palju võite-kaotusi on ka Pärnu Sadamal.