Fotod: Borussia fännid protestisid piletihindade vastu

Laura Kalam
Dortmundi Borussia meeskond
Dortmundi Borussia meeskond Foto: SCANPIX

Dortmundi Borussia alistas Saksamaa karikavõistluste veerandfinaalis võõrsil Stuttgarti 3:1, kuid külaliste poolehoidjad avaldasid kõrgete piletihindade vastu protesti.

Kohtumise 20 esimest minutit keeldusid Dortmundi fännid oma kohtadele istumast ja Mercedes Benzi staadionile oli laotatud suur plakat, kus oli kirjas «jalgpalli peab olema võimalik enesele lubada». Aktsiooni raames loobiti ka platsile tennispalle, vahendab ERR Sport

Mängijatele protest arvatavasti siiski mõju ei avaldanud, kuna Marco Reus viis juba viiendal minutil Borussia juhtima. Kuigi Lukas Rupp 21. minutil viigistas, siis tõid Pierre-Emerick Aubameyangi (31. minutil) ja Henrik Mhitarjani (89.) tabamused külalistele võidu.