Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas sai väga olulise võidu Tottenham Hotspur, alistades võõrsil 2:1 Manchester City.

Väravateta avapoolaja järel asus Tottenham mängu juhtima 53. minutil, kui kohtunik Mark Clattenburg määras Raheem Sterlingu kaheldava käega mängu eest penalti ja selle realiseeris Harry Kane. City jõudis viigini 74. minutil, kui Gael Clichy madal sööt leidis karistusala keskelt valveta unustatud Kelechi Iheanacho.

Viimane sõna jäi siiski Tottenhamile, sest 83. minutil mängis Erik Lamela väravavahiga silmitsi Christian Erikseni ja täna 24. sünnipäeva tähistav taanlane saatis palli võrku. Liigatabel on pärast tänast ülipõnev, sest liidril Leicesteril on 53, Tottenhamil 51 ja Arsenalil samuti 51 punkti. Cityl on nüüd 47 punkti.