Manchester United kaotas Euroopa liigas Taani klubile

Sel hooajal Meistrite liigas juba alagrupiturniiri järel konkurentsist langenud Manchester Unitedi jaoks ei alanud kõige paremini ka Euroopa liiga play-off, kui avaringi avamängus jäädi võõrsil 1:2 alla taanlaste Midtjyllandile.

ManU asus kohtumist juhtima 37. minutil, kui tabamuse sai kirja Memphis Depay. 44. minutil suutis Pione Sisto aga kohtumise seisu viigistada ja Ebere Paul Onuachu 77. minuti tabamus tõi võidu taanlastele.

Samal ajal oli võistlustules ka teine Inglismaa klubi Tottenham, kes tegi võõrsil 1:1 viigi Fiorentinaga.

Mõlemas paaris peetakse korduskohtumine järgmisel neljapäeval.