Eesti noortekoondis kaotas Leedule

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Liis Treimann

Eesti U17 jalgpallikoondis kaotas eile EJLi jalgpallihallis peetud maavõistluse Leedule 1:4.

Kohtumine algas Eesti jaoks hästi, sest 28. minutil realiseeris meeskonna kapten Markus Soomets enda teenitud penalti. Kolm minutit enne poolajavilet oli seis taas viigiline, kui täpne oli Džiugas Raudonius, kirjutas jalgpall.ee.

Teist poolaega alustasid külalised väga teravalt. Juba 41. minutil (U17 vanuseklassi mänguaeg on 2x40 minutit – toim.) oli täpne mõni hetk varem vahetusest sekkunud Titas Aukštoulis. Kõigest viis minutit hiljem oli seis juba 3:1, kui täpne oli Matas Vareika. Kohtumise viimane värav sündis 70. minutil, mil täpne oli Titas Milašius.

Kaks meeskonda lähevad taas vastamisi laupäeval, 20. veebruaril kell 11:45 Sportland Arenal.