Klavan ja Augsburg teenisid magushapu viigipunkti

Ats Kuldkepp
Ragnar Klavan ja Marwin Hitz.
Ragnar Klavan ja Marwin Hitz. Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Ragnar Klavani koduklubi Augsburg viigistas Saksamaa Bundesligas koduväljakul 2:2 Mönchengladbachi Borussiaga. Klavan tegi tavapäraselt kaasa kogu kohtumise.

Augsburg jäi 33. minutil kaotusseisu, kui külaliste skoori avas Raffael. Teise poolaja alguses mindi aga omakorda kiirelt juhtima: 50. minutil oli täpne Alfred Finnbogasson ja 53. minutil Caiuby. Kaks minutit hiljem seadis aga viigiseisu jalule Mönchengladbachi kaitsja Fabian Johnson.

Augsburg on 23 vooruga kogunud 25 punkti, millega hoitakse tabelis 13. kohta. Borussia on 36 punktiga viies.