ManU lühike võiduseeria sai taas otsa

Salomon Rondon (nr 33) saadab palli David de Gea poolt valvatud väravasse.
Salomon Rondon (nr 33) saadab palli David de Gea poolt valvatud väravasse. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel pidi täna kaotuse vastu võtma Manchester United, kellel sai sellega otsa Premier League’i kahemänguline võiduseeria. ManU kaotas täna võõrsil 0:1 West Bromwichile.

ManU jaoks läksid asjad keeruliseks juba avapoolaja keskel, kui Juan Mata sai 26. minutil enda teise kollase kaardi ja saadeti väljakult minema. Teisel poolajal sai eemaldamine ManU jaoks saatuslikuks, kui 66. minutil tõi West Bromwichile võidu Salomon Rondoni tabamus.

Turniiritabelis on ManU 47 punktiga kuuendal kohal. West Bromwich on 39ga 11. Tabeliliider on Leicester City 60ga, teine Tottenham 55ga, kolmas Londoni Arsenal 52ga, neljas Manchester City 50ga (üks kohtumine vähem peetud) ning viies West Ham United 49ga.