Sander Puri sai karikasarjas mänguaega

Sander Puri.
Sander Puri. Foto: Pm

AE Larisa jalgpalliklubi algkoosseisu tagasi murdnud Sander Puri tegi kaasa 45. minutit, kui võõrustaja pidi tunnistama Kreeka karikamängu kaheksandikfinaalis Ateena AEK-i 0:4 paremust.

Kohtumise esimese värava eest hoolitses külaliste edurivimees Ismael Blanco 38. minutil. Teisel poolajal olid aga täpsed Nikolaos Georgeas 53., Rafik Djebbour 76. ja Konstantinos Manolas 87. mänguminutil, kirjutab Soccernet.ee.

Sarnaselt hiljuti peetud liigamängule AEK-i vastu, lagunes Larisa mäng taas lõpufaasis. Ka tollal jäi seis 0:4, kuid Puri selles kohtumises ei osalenud.

Nimekamatest klubidest on veel karikasarjas konkurentsis PAOK, Olympiakos ja Panathinaikos.