Eestlannast taipoksija võitleb pühapäeval Phuketi saarel

Andra Aho (vasakul)

FOTO: Liis Treimann

Eesti taipoksija Andra Aho astub eelsesival pühapäeval Tais Phuketi saare Bangla staadionil ringi, kus tema vastaseks on kohalik võitleja. Aho treeneri Kevin Renno sõnul nad vastasest eriti midagi ei tea. 

Möödunud aasta 29. septembril pidas Aho Tai Kuningriigis Koh Samui saarel samuti matši tailannast vastasega ja võitis. Bangla staadionil on aastate eest võidelnud ka Renno ise ja tookord alistas ta vastase teises raundis nokaudiga.

Praegu on Eesti taipoksijad ala kodumaal selleks, et valmistuda pikalt ja põhjalikult taipoksi maailmameistrivõistlusteks, mis toimuvad Rootsis 19.-29. mail. Treeningud käivad uues AKA Thailand Gym klubis, mis kujutab endast ilusat ja suurt spordikeskust, kus lisaks taipoksisaalile on ka jõusaal ja siseruumid, milles toimuvad MMA, BJJ ja jooga treeningud.

Seal käivad treenimas paljud vabavõitluse tugevaima profiorganisatsiooni UFC tipud. Renno sõnul on tema teiseks eesmärgiks leida Taist häid treenereid, kes oleksid nõus tulema Eestisse, aitamaks siinset taipoksi edendada.

Eesti võitlejad on Tai laagris kuni 22. märtsini.

Andra Aho (kinnastega) valmistub pühapäevaseks matšiks. Foto:

FOTO: mediamarketing.ee

Tagasi üles