Dortmundi Borussia vastu juhtima läinud Augsburg sai lõpuks kindla kaotuse

Ats Kuldkepp
Ragnar Klavan (valges) heitlemas Dortmundi keskkaitsja Mats Hummelsiga.
Ragnar Klavan (valges) heitlemas Dortmundi keskkaitsja Mats Hummelsiga. Foto: CHRISTOF STACHE/AFP

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburg kaotas Saksamaa Bundesligas koduväljakul Dortmundi Borussiale 1:3.

Augsburg läks 16. minutil Alfred Finnbogassoni väravast 1:0 juhtima, aga esimese poolaja viimasel minutil lasti Henrikh Mkhitaryanil üks värav tagasi lüüa. Borussia keeras mängu enda kasuks teise poolaja keskel, kui 69. minutil oli täpne Gonzalo Castro ja 75, minutil Adrian Ramos. Klavan tegi kaasa terve kohtumise, teenides teisel üleminutil kollase kaardi.

Viimasel ajal viigi- ja kaotuselainele sattunud Augsburg on väljalangemistsoonile väga lähedal. 27 mänguga ollakse kogutud 27 punkti ja tabelis paiknetakse 15. kohal. Sama palju punkte on ka 16. ja 17. kohal asuvatel Hoffenheimil ja Frankfurti Eintrachtil. Ees on 28 punktiga Darmstadt ja Bremeni Werder.