Liivaku koduklubi on vaikselt kosumas

Palliga on Frank Liivak.
Palliga on Frank Liivak. Foto: Erik Prozes

Eesti jalgpalluri Frank Liivaku koduklubi Alcobendas Sport on Hispaania tugevuselt neljandas divisjonis taas võidulainele naasmas - pühapäeva õhtul alistati võõrsil Mostoles tulemusega 2:1.

Gonzalo ja Jodi Lomasi väravatest juhtima läinud Alcobendase kaitseliinil jäi «puhtast lehest» napilt puudu - kodumeeskond lõi oma auvärava alles 88. minutil. Uuel nädalal Eesti U-21 koondisega liituv Liivak tegi kaasa kõik 90 minutit, kirjutas Soccernet.ee.

Turniiritabel on Alcobendase liigas väga tihe - 29 mängust 43 punkti kogunud Liivaku klubi hoiab üheksandat kohta, kuid vahe kolmanda ja neljanda kohaga, mis hooaja lõpus tagaksid koha üleminekumängudel, on vaid kuue silma kaugusel.