Enda elu raskeks teinud Laboral Kutxa alistas siiski Barcelona

Ioannis Bourousis (vasakul) kerkis Laboral Kutxa suurimaks korvikütiks.
Ioannis Bourousis (vasakul) kerkis Laboral Kutxa suurimaks korvikütiks. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas sai Vitoria Laboral Kutxa koduplatsil 75:71 jagu Barcelona meeskonnast.

Otsustava veerandaja alguses koguni 13-punktilise eduseisu kätte saanud Laboral Kutxa lubas vastastel pisut vähem kui neli minutit enne lõppu viigini jõuda, kuid Jaka Blazici ja Kim Tillie korvide toel suudeti mäng siiski võita. Ioannis Bourousis tõi võitjatele 22 punkti ja võttis 7 lauapalli, Mike James lisas 14 ning Adam Hanga 11 punkti.

Barcelona parim oli 20 punktiga Tomaš Satoransky, Alex Abrines viskas 18 ja Ante Tomic 10 punkti. Laboral Kutxal on nüüd vahegrupis kaheksa võitu ja neli kaotust, mis kindlustab neile ülisuure tõenäosusega kaks vooru enne vahegrupiturniiri lõppu pääse veerandfinaali. Barcelona on kogunud kuus võitu ja kuus kaotust.