Normandias tõusis liidriks Pardini, Raid sai 87. koha

Risto Raid.
Risto Raid. Foto: Margus Ansu

Prantsusmaa põhjaosas jätkuval proffide 2.2 kategooria mitmepäevasõidu Tour de Normandie kolmapäeval toimunud 2. etapi võitis belglane Olivier Pardini (Wallonie – Bruxelles), kes tõusis ka tuuri üldliidriks. Risto Raid (VC Rouen 76) on üldarvestuses 87. kohal.

Pardini kuulus 11-mehelisse jooksikute gruppi, mis sõidu keskel peagrupist eraldus. Viimastel kilomeetritel läks see grupp pooleks ning finišisirgele läksid koos viis meest. Pardini järel sai teise koha Raidi meeskonnakaaslane Dylan Kowalski ning kolmas oli hollandlane Martijn Tusveld (Rabobank Development Team), vahendas rattauudised.ee.

Raid lõpetas sõidu peagrupis, mis kaotas võitjale 23 sekundit ning sai 102. koha.

Kokkuvõttes tõusis liidriks Pardini. Raid kaotab talle 1.07 ning on 87. kohal.