Kanguri hea panus aitas eestlase koduklubi eurosarja veerandfinaalis võiduni

Kristjan Kangur palliga.
Kristjan Kangur palliga. Foto: SCANPIX

Eesti korvpaliikoondislase Kristjan Kanguri koduklubi Varese alistas FIBA Europe Cupi veerandfinaalseeria avamängus Antverpeni Giantsi.

Veerandfinaalseeria avamatš pidanuks toimuma juba eile, kuid kuna Itaaliasse reisinud Belgia meeskond sattus Brüsseli lennujaamas toimunud terrorirünnaku keskele, lükati kohtumine tänasele. Kanguri meeskonna kodus peetud matši võitis täna Varese seisuga 92:80.

Võitjate suurima skoorijana sai 22 punkti kirja Brandon Davies, Giantsi poolt panustas 15 silmaga Bradley Waldow. Kangur teenis mänguaega üle 28 minuti ja sai selle ajaga kirja 14 punkti ning kaks korvisöötu.