Eesti ja Leedu U19 koondiste kordusmäng lõppes Leedu võiduga

Eesti U19 jalgpallikoondis.
Eesti U19 jalgpallikoondis. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti ja Leedu U19 jalgpallikoondiste tänases maavõistluses, mis toimus Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul, jäid avapoolajal väravad löömata. Mängu 54. minutil teenis Leedu aga penalti, realiseeris selle ja võitis sellega ka mängu 1:0.

Eesti tänane koosseis: Karl-Romet Nõmm, Kaspar Tilga, Magnus Villota, Dmitri Kutsarev, Jako Kanter, Cristofer Kuusma, Madis Villems (46. Erik Sorga), Marten Niilop, Robert Lepik (77. Magnar Vainumäe), Randy Padar (65. Martin Käos), Henri Järvelaid (65. Vadim Mihhailov).

Reedene avamäng oli samuti põnev ja lõppes 1:1 viigiga, kusjuures väravad löödi mängu lõpus, külalised avasid skoori 87. minutil, kuid Henri Järvelaiu iluvärav 3 minutit hiljem päästis Eestile viigi.