Kalju ja Levadia viik rõõmustas liidrit

Levadia - Nõmme Kalju. Jorge Rodrigues (vasakul) ja Rimo Hunt.
Levadia - Nõmme Kalju. Jorge Rodrigues (vasakul) ja Rimo Hunt. Foto: Tairo Lutter

JALGPALL. Eesti meistriliigas võis laupäevaste tulemuste üle rõõmustada tabelijuht FC Infonet, sest pärast nende reedest 1:1 viiki Floraga lõpetasid päev hiljem omavahelise kohtumise sama skooriga ka Nõmme Kalju ja Tallinna Levadia. Siim Luts viis juba kümne minuti möödudes ilusast kauglöögist Levadia ette, kuid kohe teise poolaja alguses Damiano Quintieri viigistas.

«Kui oled 1:0 ees, ei rahulda 1:1 muidugi. See vasturünnak, mille nad tegid – kahju, et me ei suutnud Quintieri lööki blokeerida. Kuidas seda öeldagi – me ei suutnud seisu hoida, me ei oska veel seda. Magasime selle kontrarünnaku maha ja jälle kaks punkti audis,» nentis Levadia peatreener Sergei Ratnikov.