Torrese hiilgehetk ja hämmastav enesekontrolli kaotus, Bayernile koduvõit

Diego Godin ja Gabi protesteerivad Fernando Torresele näidatud kollase kaardi üle. Foto: SCANPIX

JALGPALL. Kümne minutiga kangelasest patuoinaks – selliseks kujunes Madridi Atletico vanameistri Fernando Torrese teisipäevaõhtu jalgpalli Meistrite liiga veerandfinaali avamängus. Torres viis 25. minutil Atletico võõrsil Barcelona ees juhtima, ent sai neli minutit hiljem kollase kaardi.

Kulus veel vaid kuus minutit, kui Torres sõitis keskväljal täiesti tarbetult sisse Sergio Busquetsile ja kohtunik Felix Brych pidi uuesti kollase kaardi taskust välja otsima. Torresele tähendas see eemaldamist ja kümnekesi jäänud Atletico pidas vastu teise poolaja keskpaigani, kui Luis Suareze kaks tabamust kümmekonna minuti jooksul tõid Barcelonale 2:1 võidu.

Torres ise oli pärast mängu püha viha täis nii Brychi kui ka UEFA peale, väites, et Euroopa jalgpalli katusorganisatsioon soosib ebaõiglaselt Barcelonat.