Kalev/Cramo sai Zenitilt võõrsil 32-punktilise kaotuse

Rain Veideman (paremal).
Rain Veideman (paremal). Foto: Tairo Lutter

Korvpalli ühisliigas kaotas Kalev/Cramo võõrsil 69:101 Peterburi Zenitile. Kalevlaste parimana tõi Rain Veideman 20 punkti, Rolands Freimanise arvele jäi 16 punkti.

Kalev kaotas juba esimese veerandaja 10:30, mängis teisel veerandajal vahepeal kaotusseisu poole väiksemaks, kuid ei suutnud ikkagi kordagi vastastele ohtlikuks saada. Zenitile tõi Ryan Toolson 31 punkti, Kaspars Berzins viskas 20 ja Pavel Antipov 12 punkti.

Liigatabelis on Kalevil seitse võitu ja 20 kaotust, mis annab tagantpoolt kolmanda koha. Zenit on 18 võidu ja seitsme kaotusega neljandal kohal.