Lähikonkurendi alistanud Augsburg sai ülitähtsa võidu

Ats Kuldkepp
Ragnar Klavan ja Marwin Hitz.
Ragnar Klavan ja Marwin Hitz. Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg tuli raskest seisust välja ja alistas Saksamaa Bundesligas võõrsil 2:1 Bremeni Werderi.

Bremen läks 43. minutil Florian Grillitschi väravast juhtima, aga 53. minutil suutis Alfred Finnbogasson viigistada. Augsburgile tõi kolm võidupunkti Lõuna-Korea kaitsja Jeong-Ho Hongi 87. minuti tabamus. Klavan tegi kaasa terve mängu.

29 mänguga 30 punkti kogunud Augsburg tõusis 18 meeskonna hulgas 15. positsioonile, 28 punkti kogunud Bremen langes 16. kohale. Hooaja lõppedes peab 16. koha omanik mängima üleminekumatše, 17.-18. koht langevad Bundesligast välja.