1182 kohtub pronksimängus Liepajaga

1182 Tallinn - TTT Juuniorid.
1182 Tallinn - TTT Juuniorid. Foto: Tairo Lutter

Naiste Eesti-Läti Ühisliiga teises poolfinaalis kemplesid finaalikoha pärast selle paari soosik Lappeenranta Catz ja Vega1/Liepaja, lõpuks võitis Catz 75:55. Varem oli Riia TTT alistanud 1182 Tallinna 87:66.

Catz tegi otsustava vahe sisse neljanda veerandi algul, sest poolaja 13-punktisest kaotusest suutis Liepaja neljanda alguseks neli tagasi mängida (seis 58:49 Catzile). Otsustavaks said siiski kogenud Catzi leegionäride punktid - Jelena Rešetkolt kaks tabavat viset ning Jennifer Schlottilt kaugvise ning seis oli 65:51 Catzile. Ühtlaselt tugeva partii tegi ka mängu MVP-ks valitud Chandrea Jones.

Jennifer Schlott tõi võitjatele 21 punkti, Liepaja poolelt vastas Dita Rozenberga 18 punktiga.