Fotod: Super Bowli võitja lasti avarii järel puhkenud tüli käigus maha

Super Bowli võitnud Ameerika jalgpallur Will Smith lasti laupäeva õhtul New Orleansis maha, kui ta liiklusõnnetuse järel avarii teise osapoolega tülli läks, vahendab BBC.

New Orleans Saintsi ridades 2009. aastal Super Bowli võitjaks kroonitud Smith tuli pool tundi enne keskööd naise ja sõpradega õhtust söömast ning oli teel koju, kui juhitud Mercedese maasturile sõitis tagant otsa Hummer. Saadud löögist põrkas Smithi auto vastu tema ees olnud sõidukit, mille roolis oli üks Smithi sõpradest. Hummerit juhtinud 29-aastase Cardell Hayesi ja Smithi vahel puhkes sõnavahetus, mille tagajärjel tõmbas Hayes väidetavalt välja püstoli ning tulistas nii Smithi kui ka Smithi naist Racqueli.

Kui Smith suri saadud vigastustesse sündmuskohal, siis tema naine, kes sai jalga haavata, viidi haiglasse. Paaril on kolm last. Tapmises süüdistatune vahi alla võetud Hayes mängis viimased 15 aastat samuti Ameerika jalgpalli ning teda iseloomustati tragöödia järel meedias kui heatahtlikku ja hoolivat inimest. Samas oli ta 2010. aastal kinni peetud registreerimata tulirelva kandmise pärast.

Tagasi üles