Penaltiseeria jättis Anieri karikafinaalist eemale

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: Mihkel Maripuu

Eesti jalgpalluri Henri Anieri praegune koduklubi Dundee United kaotas Šotimaa karikavõistluste poolfinaalis penaltitega Hibernianile, kus Anier veel selle aasta alguses laenul viibis.

Mängu esimesel poolajal lõi Hiberniani ründaja Jason Cummings penalti üle värava ning nii normaal- kui ka lisaaeg lõppesid seisuga 0:0. Anier vahetati sisse 76. minutil ning eestlasel oli lisaajal väravavõimalus, kuid puurivaht Conrad Logan tõrjus tema lähilöögi, vahendas Soccernet.ee.

Logan oli tasemel ka penaltiseerias, kus võttis ära kaks Dundee Unitedi sooritust. Seeria lõppes Hiberniani 4:2 võiduga, Anier lööma ei läinud.