Zopp lõpetas turniiri Itaalias poolfinaalis

Jürgen Zopp
Jürgen Zopp Foto: Tairo Lutter

Barlettas peetaval ATP Challenger tenniseturniiril mängis Jürgen Zopp (ATP 177) edukalt ja jõudis poolfinaali.

42 500 eurose auhinnafondiga turniiri avaringis oli Zoppi vastaseks turniiritabelis 7nda asetusega itaallase Luca Vanni (ATP 140). Ülipõnevas ja tasavägises mängus võitis Eesti esireket esimese seti 6:4, teise kaotas sama tulemusega ja otsustavas setis tuli võitja selgitamiseks pidada kiire lõppmäng. Selle võitis Zopp, loovutades vastasele 4 punkti. Võit, tulemusega 6:4, 4:6, 7:6(4), viis eestlase 16 parema hulka, vahendas tennis.ee.

Veerandfinaali pääses Zopp võiduga venelase Alexey Vatutini (ATP 289) üle. Taas tuli võitja selgitamiseks mängida 3 setti. Eestlase viis 8 parema hulka tulemus 5:7, 6:3, 7:5.

Veerandfinaalis sai Eesti esireket kahes setis jagu brasiillasest Rogerio Dutra Silvast (ATP 103). Poolfinaali koha kindlustas Zopp tulemusega 7:6(5), 6:4.

Paraku poolfinaalis tuli eestlasel tunnistada rootslase Elias Ymeri (ATP 144) 6:2, 6:4 paremust.

Uuel nädalal alustab Zopp ATP Challenger turniiri Torinos. 42 500 eurose auhinnafondiga turniiri avaringis on eestlase vastaseks serblane Laslo Djere (ATP 243).