Londaku koduklubi jätkab tipus, Teniste meeskond kaotas

Taijo Teniste (keskel).
Taijo Teniste (keskel). Foto: Sander Ilvest

Eesti jalgpallikoondise väravavaht Pavel Londak pidi varupingilt vaatama, kuidas tema konkurent Andre Hansen tegi Norra kõrgliigas neljanda järjestikuse nullimängu. Tema koduklubi Trondheimi Rosenborg teenis neljanda järjestikuse võidu.

Rosenborg alistas Bergeni Branni 3:0 ja jätkab liidrina. Värava lõid Matthias Vilhjalmsson, Yann-Erik de Lanlay ja Mike Jensen, kirjutas Soccernet.ee.

Taijo Teniste tegi samas liigas kaasa terve kohtumise, milles tema leivaisa Sogndal läks 47. minutil Strömsgodseti vastu juhtima. Eelnevas kolmes liigamängus järjest oma puuri puhtana hoidnud Sogndal seekord vastu ei pidanud (alates 60. minutist mängis arvulises vähemuses) ja kaotas 1:2.