Eesti hokikoondis kaotas MMil lisaajal Suurbritanniale

Eesti jäähokikoondise mängijad.
Eesti jäähokikoondise mängijad. Foto: Erik Prozes

Eesti jäähokikoondis kohtus Zagrebis toimuval MMi I divisjoni B-grupi turniiril Suurbritanniaga ja teenis lisaajal kaotuse.

Eesti jäi kaotusseisu kohe avakolmandiku alguses ning kolmandiku keskel olid britid juhtimas 2:0. Aleksandr Petrov avas aga ka Eesti poolt skoori ja nii lõppes esimene kolmandik Suurbritannia 2:1 eduseisul.

Teisel kolmandikul pääsesid britid 3:1 juhtima, kuid Eesti koondise poolt vähendas kaotusseisu taas Petrov. Viimasel kolmandikul viskas ainukese värava Andrei Makrov ning viigiseisul 3:3 lõppes normaalaeg.

Lisaajal viskas Suurbritannia poolt värava Robert Dowd ning seisuga 4:3 mäng ka lõppes.